IŽP

Diagnóza: IŽP pozitív

bez IŽP

V marci 2015 boli prichytení na hruškách, keď na firemnom blogu zverejnili zavádzajúce prepočty výhodnosti IŽP oproti priamemu investovaniu s rizikovým poistením.

Tags: 

Grobianska poisťovňa

Typický príklad zahmlievania a arogancie, ktorý tu podrobne opíšeme, je znakom toho, že poistný trh na Slovensku je transparentný asi tak, ako verejné obstarávanie pod kuratelou súčasnej vlády.

Tags: 

Nepoznáme cenu života, ale...

cena rizika pic

Cena života je nevyčísliteľná. Vyčísliteľná a porovnateľná je na druhej strane cena, ktorú od vás pýtajú poisťovne v investičnom poistení.

Transparentnosť od susedov

Pred pár dňami sme na našom facebook profile avizovali, že porovnáme sadzby krytia rizika smrť v programoch IŽP - tie naše s jednou českou poisťovňou.

Naše je to najlepšie II

V októbri minulého roka sme priniesli v článku „Naše je to najlepšie“ prvé porovnanie sadzieb za riziko smrť strhávaných v programoch IŽP, zvlášť za pohlavie žena a muž.

Rozhýbať kolos je ťažké

Vítame Allianz – Slovenskú poisťovňu v rodine transparentných inštitúcií zverejňujúcich svoju poplatkovú štruktúru v programoch investičného životného poistenia.

V pretekoch o klienta zaradili vyššiu rýchlosť

Existovať v prostredí silnej konkurencie a boja o každého jedného klienta je náročné, z dlhodobého hľadiska sa vždy vyplatí.

Naše je to najlepšie!

Keď predajcovia finančných produktov tvrdia, že „naše je najlepšie“ ide v tom lepšom prípade o nevedomé, v tom horšom o vedomé zavádzanie.